Blog Husyty

Blog jest poświęcony ujawnianiu nadużyć papiestwa w świetle Pisma Świętego. Zgorszy tych, którzy traktują katolicyzm jako prawdziwe chrześcijaństwo. Pomoże tym, których zgorszyły praktyki i nauki katolicyzmu.

Zginął Prezydent Polski

Posted by husyta w dniu 10 kwietnia, 2010

W związku z katastrofą lotniczą pod Smoleńskiem i śmiercią Prezydenta Polski oraz wszystkich pozostałych osób na pokładzie samolotu, chcę uszanować żałobę narodową w ten sposób, że przez najbliższy tydzień nie będę odpowiadał na komentarze.

Wszystkim rodzinom ofiar składam serdeczne wyrazy współczucia.
Modlę się, aby Pan Bóg pocieszył wszystkich zasmuconych i okazał im swoje współczucie.

Szokująca homilia w Katedrze Przemyskiej
W czasie mszy w Katedrze Przemyskiej prałat Zbigniew Suchy w homilii powiedział, że katastrofa samolotu mogła wydarzyć się w środę, kiedy do Katynia lecieli premier Donald Tusk, Tadeusz Mazowiecki i Lech Wałęsa. ..

Komentarze 2 to “Zginął Prezydent Polski”

  1. protestant said

    Kler katolicki w Polsce dopuszcza się największych bezeceństw. Takie okrutne słowa w ustach klechy mnie nie dziwią, choć to straszne.

    • dexi said

      Po części mówił prawdę. Nikomu nie życzę śmierci. Tragedia się stała. Wielu jednak patriotów i osoby wierzące straciły o wiele więcej, bo był to ktoś, kto nie bał się być ani patriotą ani wierzącym na arenie politycznej. Nie można tego powiedzieć o Wałęsie (który potrafił tylko nosić Matkę Boską w klapie marynarki, który był osądzany o współpracę z SB i „Lewą Nogą”), Donaldzie Tusku (żadnych związków z Kościołem i Bogiem. Przyjął Katolicki sakrament na pokaz), Tadeusz Mazowiecki (jego to już wogóle zostawię bez komentarza). Proszę więc zrozumieć prałata w tym kontekście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: